ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Kyiv Night Run — перший міський нічний забіг у Києві

Велика Епоха

25 липня в Києві відбудеться перший міський нічний забіг — Kyiv Night Run — спортивне шоу, що надихає та заряджає новою енергією. Девіз заходу — «Kyiv Night Run 2015 — розпали місто!».

#img_center_nostream#Пробігтися нічними вулицями Києва і стати частиною грандіозного музичного та світлового шоу разом із тисячею однодумців — все це стане можливим на Kyiv Night Run — спортивному шоу, яке проводиться в Києві вперше. Як кажуть організатори, біг — це не тільки спорт; це стиль життя, культура та філософія.

У програмі Kyiv Night Run дві дистанції: 5 і 10 км центральними вулицями міста. Старт і фініш в центрі Києва, біля Палацу Спорту. Далі маршрут пройде вулицями: Еспланадна — Саксаганського — С.Петлюри — Жилянська — Шота Руставелі.

У програмі заходу — цікаві бігові екскурсії нічним містом, концерт електронної музики, якісна музика від відомих ді-джеїв та сюрпризи від партнерів шоу.

Головному забігу передуватимуть три безкоштовні бігові вечірки — Pre-party Kyiv Night Run, які пройдуть 20.06, 4.07 та 18.07.

Організатор шоу Kyiv Night Run — компанія Run Ukraine, яка ось уже 6 років займається проведенням Wizz Air Kyiv City Marathon і Kyiv Half Marathon.

У шоу Kyiv Night Run можуть взяти участь тільки 3000 бігунів. Для реєстрації відвідайте kyivnightrun.org.

Стартовий внесок учасника шоу — 300 грн за реєстрації до 05.07, за реєстрації з 06.07 до 20.07 — 350 грн.

Стартовий внесок включає: стартовий номер учасника, багажний номер, електронний чіп для реєстрації результату, поліетиленовий рюкзак, офіційний браслет заходу, персональні фотографії після забігу, карту маршруту, налобний ліхтар, батарейки, музичний фестиваль.