• У четвер кияни вирушать на роботу на велосипеді

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Середа, 17 червня 2015 року

18 червня в Києві в рамках Тижня сталої енергетики пройде акція «На велосипеді — на роботу». Мета акції — показати, що велосипед — це зручний і екологічний транспорт, а також відмінна альтернатива авто і громадському транспорту.

Цього року акція «На велосипеді — на роботу» відбудеться вже втретє. Організатори акції запрошують усіх мешканців столиці об'єднуватися по районах і організовувати своїх колег — і їхати на велосипеді на роботу разом.

З 8:00 до 9:30 планується зустріч колон велосипедистів і любителів різних районів міста на Майдані. Тут можна буде не тільки поспілкуватися в дружній компанії однодумців, а й підкріпитися екологічним і енергозберігальним велосніданком і кавою, приготовленою на сонячному концентраторі. Після цього учасники акції роз'їдуться на роботу.

Взяти участь в акції можуть всі охочі. Для цього заповніть онлайн-анкету. Після реєстрації ви отримаєте на електронну пошту всю детальну інформацію щодо акції.

Заходи, спрямовані на поліпшення енергоефективності та використання відновлюваної енергії проходять щорічно в кінці червня в усіх країнах Європи.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...