• У Києві відбудеться фестиваль грузинської культури

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Понеділок, 8 червня 2015 року

13—14 червня в столичному ТРЦ «Атмосфера» пройде дитячий фестиваль українсько-грузинської дружби «Атмосфера Грузії». Діти зможуть долучитися до грузинської культури, дізнатися більше про традиційні ремесла і познайомитися з героями казок цього самобутнього краю.

На фестивалі для дітей різного віку будуть проводитися безкоштовні майстер-класи з ліплення з глини, плетіння з лози та валяння з вовни. Діти зможуть виготовити справжній грузинський сувенір з вовни, ляльку-мотанку та листівки грузинською мовою.

«Ми хочемо зацікавити дітей грузинською культурою за допомогою незвичайних майстер класів. Заняття проведуть фахівці з усієї України, які заради події оволоділи тонкощами грузинських ремесел. Думаю, майстер-класи будуть настільки цікавими, що в них візьмуть участь не тільки діти, а й дорослі. Я, наприклад, давно мрію зробити грузинську ляльку», — каже організатор фестивалю Катерина Старунська.

Дорослі зможуть побувати на справжньому грузинському бенкеті і зробити дегустацію страв народної кухні, а також подивитися справжній грузинський фільм, навчитися танцювати картулі, шалахо і лезгинку. На фестивалі пройдуть виступи грузинських колективів.

Фестиваль відбудеться під патронатом Посольства Грузії.

Дата і місце проведення: 13—14 червня, Kиїв, Столичне шосе, 103. ТРЦ «Атмосфера». Вхід вільний.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...