• У Києві на Осокорках з'явиться сквер замість ТЦ

  • Артур Латишев | Велика Епоха
    Четвер, 4 червня 2015 року

Київрада скасувала рішення виділити земельну ділянку під зведення ТЦ Le Boulеvard біля станції метро «Осокорки» і розірвала договір оренди із забудовником.

У жовтні 2009 року ділянка площею 0,77 гектара була видана компанії «Скай-Буд ЛТД» під зведення торгово-офісного центру. У листопаді минулого року на проспекті Бажана біля метро «Осокорки» раптово з'явився будівельний паркан. Обурена громадськість знесла огорожу, тому що забудовник не повідомив місцевих жителів про будівництво. Це супроводжувалося підпалами, бійками і викликами міліції. Нещодавно паркан знову був відновлений, що викликало агресію у протестувальників, його знову зруйнували, без сутичок не обійшлося.

Згодом міський голова Віталій Кличко взяв ситуацію під свій контроль. На сесії Київради він виніс рішення про розірвання договору оренди. Днями на місці забудови працівники «Київзеленбуду» почали облаштовувати сквер, повідомляє КМДА.

Керівництво ТОВ «Скай-Буд ЛТД» звернулося до київської влади з проханням надати під забудову альтернативну земельну ділянку.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...