ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У неділю відбудеться перший заїзд в «Артек» під Києвом

Велика Епоха

14 червня під Києвом відбудеться перший заїзд в міжнародний дитячий центр «Артек».

#img_right#Оздоровчий центр із легендарною назвою переїде до Київської області, до санаторію «Пуща-Озерна», що в Пуща-Водиці. Про це заявив керівник Держуправління справами Сергій Березенко: «За історію свого існування дитячий центр вже переживав переїзди. Під час Другої світової війни була евакуація табору до Алтаю. Сьогодні склалася подібна ситуація, але я знаю, що в недалекому майбутньому все повернеться на свої місця».

У першу зміну відпочивальників табір прийме близько 100 дітей у віці від 9 до 16 років з усієї України. З дітьми працюватимуть 50 вихователів МДЦ «Артек», які покинули анексований Крим. Планується, що табір працюватиме весь рік.

Для дітей уже підготовлений центральний корпус санаторію. В одній кімнаті буде проживати 4 дитини. За словами керівництва, звична атмосфера табору і програма відпочинку (відкриття та закриття зміни, артеківське вогнище, заняття хореографією, музикою, театральні постановки, спортивні заходи) доповниться екскурсіями, велопрогулянками і новими видами спорту, яких не було в Криму.

За словами гендиректора МДЦ «Артек» Андрія Довженка, частину путівок викупить благодійна організація для дітей загиблих солдатів на Сході та біженців.