ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Куди здати відходи у Полтаві: інтерактивна мапа

Велика Епоха

Видання «Велика Епоха» розробило інтерактивну мапу «Куди у Полтаві здати відходи». Вона допоможе жителям міста розділяти сміття і таким чином зробити свій внесок у чистоту міста та здоров’я майбутніх поколінь. Такі мапи вже створено для великих міст України — Києва, Львова та Харкова.

Мапу розроблено на основі інформації, наданої громадською організацією «ЕкоЛтава».

На мапі відмічено пункти, де приймають такі види відходів, як макулатура, батарейки, склобій, скляні та пластикові пляшки, поліетилен, алюмінієві банки та ін.

У той же час, це не остаточна версія мапи. Можна писати в коментарях (або на пошту [email protected]) свої зауваження щодо розташування того чи іншого пункту, а також повідомляти про нові відкриті пункти або про ті, що вже існують, але яких ще немає на мапі.

Невелика інструкція для користування мапою:

#img_center_nostream#Відзначимо, що одна викинута батарейка може отруїти 20 метрів площі землі або 400 літрів води. Великої шкоди природі завдає і викинутий пластик, який навіть за 100 років не розкладається повністю.

Як зробити внесок у збереження довкілля і підтримати роздільний збір відходів:

1. За власною ініціативою розділяти відходи, а не викидати все в загальне сміття.

2. Помітити на додатковій мапі вказати в коментарях або повідомити поштою [email protected] пункти приймання різних відходів, які відсутні на основний мапі, але ви знаєте, що вони є.

3. Допомогти у створенні списку місць, де приймають відходи в інших містах (крім Києва, Харкова, Дніпропетровська, Одеси, Львова, Полтави, Броварів). Для цього завантажте таблицю, заповніть її та надішліть на: [email protected].

4. Поділитися мапою — для цього натисніть на значок «соцмереж» у верхній частині мапи та виберіть одну з соцмереж, або натисніть «Вставити на сайт» (з'явиться html-код для вставки на ваш сайт):

#img_center_nostream##img_center_nostream#

5. Поширити цю статтю в соцмережах.