ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Розроблено мапу, де приймають батарейки у Броварах

Велика Епоха

Видання «Велика Епоха» підготувало інтерактивну мапу місць, де приймають батарейки в місті Бровари, що недалеко від Києва. Надалі мапа поповниться пунктами, де приймають й інші види відходів, такі як макулатура, пластик, поліетилен, склобій тощо.

Мапу створено за підтримки інтернет-групи «Мої Бровари». Її організатор Максим Музика надав список місць у Броварах, де було встановлено контейнери для збору батарейок.

#img_center_nostream#Акція цієї організації називається «Батарейки, Агов!!!». Її мета — організувати в цьому місті систематичний збір старих батарейок і акумуляторів, для того щоб надалі безпечно утилізувати їх на спеціалізованих підприємствах.

За словами Максима, акцію підтримав мер Броварів Ігор Сапожко. Всього по місту, включаючи під'їзди, де є консьєржи, встановлять в рамках акції близько 1000 ящиків. Поки на мапі розміщено тільки 30 точок. Надалі вона поступово доповнюватиметься новими пунктами, зокрема й тими, що було раніше розміщено іншими активістами та підприємствами не в рамках цієї акції.

#img_center_nostream#Взяти участь в акції закликають і мешканців міста. Коробку або бокс для акції можна отримати безкоштовно в «Сімейному центрі „БеБiБум“».

#img_center_nostream#За бажання можна створити такий пункт разом зі своєю дитиною, використати для цього свою фантазію, сфотографувати результат і показати в групі «Мої Бровари» — учасникам обіцяють призи та подарунки.

Раніше на EpochTimes.com.ua були опубліковані мапи для Києва, Львова та Харкова. Розробляються мапи для Одеси, Дніпропетровська та Полтави.

Видання може зробити мапу і для інших міст. Для цього активістам із цих міст пропонується заповнити таблицю і відправити на адресу [email protected].