• Інфографіка: як економити на споживанні ресурсів

  • Ірина Рудська | Велика Епоха
    Неділя, 18 жовтня 2015 року

У мережі інтернет поширюється інфографіка «Розумний заощадник» («Розумний економ») про те, як економити на комунальних послугах — воді, електроенергії та теплі. Оскільки ціни на комунальні послуги зростають, ілюстрація дуже актуальна.

На воді можна заощадити до 500 грн на рік, якщо розумно підходити до її використання (читайте докладніше, як заощаджувати воду).

Ще 300 грн можна заощадити на електриці, все, що потрібно від споживачів, — не залишати прилади увімкненими в розетку. Хоча вони споживають лише 5—10% енергії, проте в сумі це виливається в копієчку (дізнайтеся, як заощаджувати на електриці).

І нарешті, найзначніше збереження коштів — до 50% комунальних платежів — ми отримуємо, якщо раціонально використовуємо тепло. Ми намагаємося утримати його в приміщенні (у квартирі, в будинку) шляхом утеплення стін та заміни вікон (див. як економити на теплі).

Дотримуючись нехитрих правил у побуті для економії води, тепла та світла, ми не тільки допомагаємо своїй сім'ї не розтрачувати бюджет, а й оберігаємо навколишнє середовище від виснаження. Адже, що не кажи, а всі ресурси людина бере у природи, чи то вода з річки, електрика, отримана шляхом розщеплення атома, чи тепло від спалювання газу, нафти або вугілля. Добро посієш, добро й повернеться до нас.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...