ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Як змайструвати холодильник-термос, що не потребує електрики

Велика Епоха

Саморобний холодильник, що працює без електрики, — знахідка для тих, хто любить відпочивати на природі: він легко збереже свіжість продуктів і напоїв у літню спеку. Про те, як змайструвати такий холодильник-термос, розповідає ресурс TakProsto.

Всі ми знаємо, що влітку продукти швидко нагріваються і псуються. Дивний винахід — холодильник-термос — дозволить зберегти продукти та напої свіжими на природі, коли звичайного холодильника поблизу немає. Зробити такий холодильник можна всього за 5 хвилин. Все, що вам знадобиться:

• 2 квіткових горщики: один побільше, другий поменше;

• річковий пісок;

• кришка;

• холодна вода;

• білий рушник.

Як зробити холодильник-термос

1. Якщо на дні горщиків є отвори — заклейте їх скотчем із двох сторін.

2. На дно більшого горщика насипте трохи піску.

3. У більший горщик поставте менший.

4. На дно меншого горщика насипте трохи піску. Простір між стінками горщиків теж заповніть піском. Як ізолятор, пісок буде підтримувати температуру всередині горщика на одному рівні.

5. Залийте пісок холодною, а краще, крижаною водою.

6. Обов'язково закрийте холодильник кришкою. Зверху покладіть білий рушник — він захистить ваш холодильник від сонячних променів.

От і все. Вже через 15 хвилин температура всередині вашого міні-холодильника буде близько 12 градусів. Щоб підтримувати низьку температуру якомога довше, не забувайте підливати в пісок холодну воду. Як стверджують винахідники, температура всередині такого компактного холодильника може опуститися навіть до 5 градусів.