ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Google додала нові панорамні види океану

Велика Епоха

До Всесвітнього дня океанів компанія Google опублікувала нові панорамні види океану, які доступні завдяки функції Google Street View, повідомляється на google-latlong.blogspot.com.

Це одне з найбільших оновлень із 2012 року, коли компанія вперше запустила цей проект.

За словами розробників, ця новинка — наступний крок у прагненні Google забезпечити людей найбільш повною, точною та корисною мапою світу. Проект Google Ocean Street View може надихнути людей на вивчення океану, який швидко змінюється у зв'язку зі зміною клімату, надмірним виловом риби і забрудненням.

«Google прагне вивчати і зберігати океан, створюючи нові технології, щоб допомогти задокументувати стан океану на сьогоднішній день і те, як він зміниться в наступні роки», — каже прес-секретар Google.

Google Ocean Street View дозволяє своїм користувачам досліджувати океани, які покривають 70% поверхні нашої планети. Завдяки віртуальній камері ви можете «поплавати» разом із яскравими рибами, неквапливими морськими черепахами і горбатими китами біля островів Кука, побачити пляж у Самоа або «пірнути» біля берегів Балі. Будь-хто охочий може відчути себе віртуальним Жаком Кусто, досліджуючи підводний світ біля узбережжя Австралії, Філіппін і Гавайїв.

Багато з доданих в Google Street View об'єктів, таких як архіпелаг Фернанду-ді-Норонья і атол Рокас, і їхніх мешканців, перебувають під охороною ЮНЕСКО.
Google Ocean Street View розроблявся за спільної співпраці з організаціями з вивчення океану та атмосфери, які надали багато гарних фотографій.

Подивитися панорамні фото можна тут maps.google.com/ocean. Нижче представлені деякі з них:

Heron Island, QLD


Lady Elliot Island Underwater