ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Новий мультфільм вчить економії в домі

Велика Епоха

Національний екологічний центр України (НЕЦУ) представив мультфільм, який розповідає про простий і ефективний метод економії енергоресурсів — теплоізоляцію будинку. За задумом творців, цей ролик доступно пояснить українцям важливість енергозбереження в багатоквартирних будинках.

#img_center_nostream#Трихвилинний мультфільм «Утеплення будинку» створили аніматори з Sameklav Studio на замовлення НЕЦУ. Такий спосіб подачі інформації був обраний не випадково: анімований ролик зможе в найзрозумілішій формі донести інформацію про важливість енергозбереження в багатоквартирних будинках і доступно розповісти про державну програму фінансування енергоефективних заходів від Держенергоефективності, повідомляє necu.org.ua.

Експерт НЕЦУ з енергозбереження Ганна Шумейко каже: «Зазвичай тему ЖКГ вважають надзвичайно важкою та заплутаною. Ми створили цей мультик, щоб показати, що насправді все не так важко, як здається. Головне — захотіти щось змінити у своєму будинку, а засобами та матеріалами допоможе держава, місто та сусіди».

За словами експертів, теплоізоляція стін, заміна вікон, утеплення підвалу та даху, встановлення лічильника та регулятора тепла дозволять скоротити споживання енергії в будинках більш ніж на 50%. А щоб ці заходи не вдарили по сімейному бюджету, українцям радять об'єднуватися в об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).