ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

За тиждень на Цзян Цземіня подали позови понад 20 тисяч осіб

Велика Епоха

За тиждень, з 26 червня по 2 липня, 20644 особи подали позови про порушення кримінальної справи проти Цзян Цземіня, колишнього глави компартії Китаю. Він звинувачується у численних злочинах проти свого народу, повідомляє minghui.org.

#img_center_nostream##img_center_nostream#Позивачі — практикувальники Фалуньгун і члени їхніх сімей — закликають Верховну народну прокуратуру та Верховний народний суд Китаю притягнути Цзяна до відповідальності за те, що він зловживав владою, організував переслідування Фалуньгун і позбавив своїх громадян конституційного права на свободу віросповідання.

Репресії Фалуньгун Цзян Цземінь ініціював 20 липня 1999 року. Він створив спеціальний позаправовий орган безпеки «Комітет 610», який отримав вищу юридичну силу і владу з правом виносити практично будь-які рішення в обхід судових органів і поліції.

За останні 16 років підтверджені факти смерті більше 3800 практикувальників Фалуньгун, які померли в результаті тортур у в'язницях, таборах і психіатричних лікарнях. Однак, як повідомляє сайт Minghui.org, число загиблих значно вище, оскільки в Китаї ця інформація ретельно охороняється і не піддається розголошенню.

Позови подаються також і послідовниками Фалуньгун, які мешкають за межами Китаю, залишивши раніше свою країну, щоб уникнути переслідувань. У 19 інших країнах подали свої позови проти Цзяна 393 послідовники Фалуньгун.