ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Голова Китаю передбачив розвал компартії — ЗМІ

Велика Епоха

На засіданні Політбюро за участю перших партійних керівників генеральний секретар китайської компартії Сі Цзіньпін повідомив, що криза правління партії досягла своєї найвищої точки, і вона стоїть на порозі загибелі, повідомляє EpochTimes.ru із посиланням на гонконгський журнал «Чженмін».

#img_center_nostream#Розширене засідання Політбюро ЦК КПК відбулося в Пекіні в середині червня. В ньому взяли участь перші керівники країни, а також члени партійної групи Всекитайських зборів народних представників, військової та Політичної консультативної ради, заступники голів відділень Центральної комісії КПК з перевірки дисципліни та інші високопоставлені чиновники.

На засіданні, яке тривало 11 годин, обговорювалися політичні, економічні та суспільні кризи, що виникли в країні. Також було зачитано доповідь за результатами інспекторських перевірок. Сі Цзіньпін повідомив, що компартія стоїть на порозі загибелі, і закликав наважитися визнати це.

Шість проблем

Згідно з доповіддю, сьогодні в країні існує шість глобальних кризових ситуацій:

1. Компартія загубила свої основні цілі та ідеї.

2. Організаційні структури компартії перебувають у паралізованому стані безцільного бродіння та втрати орієнтації вже протягом тривалого часу.

3. Компартія втрачає довіру в суспільстві внаслідок корупції і розпусти в організаціях партії.

4. Чиновники повністю виставили напоказ свою лінь, занепадництво, розбещення і зіпсованість, перебуваючи в середовищі надмірного матеріального добробуту.

5. Чиновники масштабно зловживають наданою їм владою, використовуючи її в особистих цілях, перевищують свої повноваження, торгують посадами, в тому числі і за сексуальні послуги.

6. Розбещене життя та моральна зіпсованість партійних і державних чиновників підсилюють гнів народу і поширюють у суспільстві атмосферу ненависті до чиновників.

Також у доповіді говориться, що не виконують своїх функцій і потребують реформування більше 90% низових партійних організацій.

«Не можна уникати суворої реальності, не можна не визнавати і не приймати сувору реальність... Необхідно сміливо дивитися їй в очі, визнати та прийняти те, що партія деградувала до такого ступеня, що нависла небезпека краху партії і загибелі держави», — цитує слова з виступу на засіданні генсека КНР Сі Цзіньпіна журнал «Чженмін».

Зазначимо, раніше, у березні 2013 року на аналогічному засіданні Політбюро Сі Цзіньпін зазначив, що перед компартією стоять серйозні виклики, і партія підійшла до кінця свого існування: «У деяких районах гнів народу вже досяг точки кипіння. Народне обурення наближається до критичної межі».