• Більше 100 вулиць у Києві отримають нові назви

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Четвер, 6 серпня 2015 року

У Києві в рамках декомунізації планується дати нові імена 110 вулицям, повідомляє Український інститут національної пам'яті.

На сьогоднішній день 40 вулиць перебувають у процесі зміни назви, а ще раніше перейменували 11 вулиць, які були названі на честь діячів радянських часів.

«Проблема не в ностальгійному небажанні розлучитися з минулим, а в тому, що таким чином ми деформуємо свою сучасність і майбутнє. Діти з підручників історії знають про злочинну політику Леніна. Але для того, щоб отримати ці знання, вони йдуть до школи вулицею Леніна, минаючи пам'ятник Леніну. Таким чином, ми виховуємо в молодому поколінні громадську шизофренію та моральний релятивізм — злочини і злочинці не тільки не засуджуються, а їх і далі вихваляють», — каже голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович.

Списки вулиць, які підлягають перейменуванню, склав Інститут національної пам'яті під час проведеного моніторингу, і ці дані ще можуть оновлюватися.

Відповідно до закону про декомунізацію, кожен українець може ініціювати зміну назви. Всі пропозиції розглядаються на Комісії з питань перейменування і виносяться на громадське обговорення. Проголосувати за нову назву вулиці може кожен охочий на сайті Київської міської держадміністрації.

З переліком 110 площ, вулиць та провулків, які будуть перейменовані, можна ознайомитися тут.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...