ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Під Києвом святкують Івана Купала

Велика Епоха

З 4 до 7 липня у «Парку Київська Русь» відбудеться свято Івана Купала. Відвідувачів очікують давні та веселі традиції святкування, а також численні конкурси, ігри, старовинні обряди і народні гуляння.

У Стародавньому Києві «Парку Київська Русь» свято Івана Купала відзначатиметься цілих чотири дні: 4—5 липня всіх гостей парку чекають старовинні обряди і ворожіння, а також різноманітні ігри, конкурси та розваги. А в купальську ніч — з 6 на 7 липня — пройдуть народні гуляння, повідомляє офіційний сайт parkkyivrus.com.

На святі навчать техніці плетіння віночків — головного атрибуту Івана Купала, — які потім можна буде запустити на воду в озеро неподалік від Київського Дитинця. На захоплюючому квесті — у пошуках папороті — потрібно буде розгадати загадки, написані на 9 брамах. Переможця змагання чекає подарунок від князя.

Обов'язковими заходами Івана Купала будуть хороводи, стародавні гадання та вечірні стрибки через багаття. І в фіналі — спалювання солом’яника — великої солом'яної ляльки.

Ціна квитка — 100 грн, для пенсіонерів та студентів — 50 грн, для дітей шкільного віку — 30 грн, для дошкільнят — безкоштовно.

Стародавній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в с.Копачів, Обухівський район, Київська область. З Києва курсують маршрутки від метро Видубичі.