• Як позбутися газової заправки біля дому

  • Артур Латишев | Велика Епоха
    Неділя, 13 вересня 2015 року

У столиці України є багато газових заправних станцій, які розміщені недалеко від багатоповерхових житлових будинків. Якщо заправка розташована дуже близько до будинку, мешканці можуть зобов'язати господарів демонтувати її.

«Вони розташовані під лініями електропередач, у зонах житлових будинків. Наприклад, на вулиці Азербайджанській поблизу будинків розташовані чотири газових заправки», — сказав міський голова Віталій Кличко, повідомляє КМДА.

«Відстань між житловим будинком та автозаправним комплексом має бути не менше 100 метрів. І якщо ця норма не витримана, городяни можуть звертатися до колл-центру мерії за тел. 15-51 або ж до тимчасової депутатської комісії Київради (її очолює депутат Віталій Даниленко, приймальня: вул. Ентузіастів, 9-В).

Ця комісія формує базовий список таких об'єктів, після чого починається перевірка АЗС», — розповів Роман Ткачук, начальник управління з НС КМДА, повідомляє «Сегодня».

Якщо за результатами дослідження виявиться, що норми були порушені, і заправка розташована у зоні, де вона становить небезпеку для городян, тоді її демонтують. Процес демонтажу займе близько 3 годин. Сайт КМДА також повідомив, що на 15 червня у Києві вже демонтовано 14 незаконних заправок.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...