ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Проти китайського диктатора хлинув потік судових позовів

Велика Епоха

Більше 200 послідовників Фалунь Дафа зібралися на мітинг перед китайським консульством у Сан-Франциско 1 липня. Вони закликали співробітників консульства підтримати небувалу до сьогоднішнього часу хвилю судових позовів проти Цзян Цземіня, глави китайської компартії 1989—2002 рр. Цзян широко відомий тим, що ініціював кампанію терору проти Фалуньгун.

Частиною тактики, яку Цзян використав для знищення цієї духовної практики, стала найбільша в світі мережа пропаганди, за допомогою якої Цзян запустив кампанію брехні і наклепу проти послідовників Фалунь Дафа і їхніх переконань. Разом із пропагандою він організував масові арешти, промивання мізків і тортури. Тисячі людей померли в трудових таборах та інших місцях ув'язнення. За оцінками експертів, тисячі послідовників Фалунь Дафа втратили свої життя в результаті широкомасштабного насильницького видаляння органів у живих людей.

Кілька змін у роботі китайського Вищого народного суду набули чинності 1 травня. У них вказується, що з метою захистити законне право громадян на подачу судових позовів, суди тепер будуть приймати скарги в письмовому вигляді без винятків. Скарги, які подаються до суду, не можна автоматично відхилити, як це відбувалося раніше. В результаті, величезний потік судових позовів проти Цзян Цземіня хлинув у судові інстанції.

Згідно з інформацією веб-сайту Minghui.org, на якому відстежуються і публікуються події, пов'язані з Фалуньгун у Китаї, більше 23 тис. судових позовів було подано проти Цзяна після введення нових правил. Після прийняття нового закону від сотні до більш тисячі позовних заяв реєструються щодня.

Учасники мітингу Чень Чженда, Хань Хуа, Ван Юньбо, Юй Ян і Тан Ліцюань розповіли про переслідування, якому їх піддали в Китаї. Всі вони подали судові позови.

Мітингувальники закликали до того, щоб китайські суди почали судове розслідування проти Цзяна, що може призвести до арешту і визнання вини Цзян Цземіня за злочини проти людяності.

«Настав час для правосуддя, — сказала Джоліа Сюн, одна з організаторів заходу. Сьогодні історія не прихильна до диктаторів, і вона не буде прихильною до Цзян Цземіня. Його дні полічені».

Стів Іспас, Велика Епоха