ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У США розроблено лежачий трьохколісний електровелосипед

Велика Епоха

Американець Пітер Гінзбург з Вірджинії створив гібридний веломобіль GinzVelo.

Електровелосипеди допомагають підніматися на пагорб, їхати проти вітру і зберігати енергію його власника, але вони не можуть укрити від дощу, пише infuture.ru.

Пітер спроектував GinzVelo у формі лежачого триколісного велосипеда, кузов якого покритий гладким скловолокном/пінопластом. Така базова конструкція використовується в більшості веломобілів. Від стихії водія захищає додаткова оболонка, яка також служить захистом в разі аварії.

Веломобіль GinzVelo оснащений 48-вольтним 20-Аг літій-полімерним акумулятором, що живить 500-ватний безщітковий електродвигун, який працює для збільшення сили обертання педалей.

Завдяки досить потужній батареї веломобіль здатний проїхати 120—160 кілометрів, але якщо водій буде крутити педалі, то заряд акумулятора зберігатиметься. Максимальна швидкість гібрида — 48 км/год.

GinzVelo має повне заднє і переднє світлодіодне освітлення, гальмівні вогні і поворотники, бічні дзеркала, а також систему вентиляції, що проходить через колісні отвори і отвори в спинці.

Для запуску малосерійного виробництва GinzVelo винахідник почав збирати кошти за допомогою Kickstarter. Збір триватиме до 24 липня 2015 року. Вартість веломобіля буде приблизно $6 тис.