ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Як допомогти процесу озеленення Києва?

Велика Епоха

Для того щоб повернути Києву статус зеленої столиці та долучити до цього процесу мешканців міста, меценатів та міську владу, організатори пропонують взяти участь у проекті «Посади дерево».

#img_center_nostream#Проект стартував наприкінці серпня. Його ініціатором виступило КП «Київський центр розвитку міського середовища».

Щоб стати учасником проекту «Посади дерево», потрібно запропонувати місця вільних ділянок землі, де б ви хотіли посадити дерева. Це можуть бути прибудинкові території, місця в парках та скверах, або навіть ділянка у вас під офісом.

При цьому потрібно:

1. Вказати точну адресу ділянки.
2. Зробити скріншот виділеної ділянки на сервісах «Карти» від Google або «Яндекс».
3. Прикласти фото ділянки та вказати його розміри.

Пропозиції можна надсилати на сторінку «Київські парки» у Facebook або електронною поштою на адресу [email protected]

Перелік уже обраних місць для посадки можна знайти на сторінці «Київзеленбуду».

Для висадки дерева бажано оплатити вартість саджанця — близько 500 гривень. Заявку можна подати й без внесення плати за саджанець. Після нанесення ділянки на інтерактивну карту проекту неодмінно знайдуться охочі зробити внесок і долучитися до озеленення Києва, пише DreamKyiv.

#img_center_nostream#За бажанням замовник зможе долучитися до висадки. Після цього поруч із деревом встановлять табличку з ім'ям мецената, який оплатив саджанець.

Повернути Києву статус найбільш зеленої столиці Європи може кожен охочий житель міста. Можна самим розбивати газони у дворах і на пустирях, висаджувати кущі та дерева. За допомогою можна звертатися у свої ЖЕКи, районні адміністрації та організацію «Київзеленбуд». А щоб залучити якомога більше учасників до участі в проектах озеленення Києва або суботнику можна помістити оголошення у Facebook на сторінках «Київські парки», «Наш Київ», або в афіші на сайті Vgorode.

Поділіться цією статтею, натиснувши на кнопку однієї із соцмереж, щоб залучити більше киян до озеленення міста.