• У Києві встановлюватимуть бокси для макулатури безкоштовно

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Понеділок, 21 вересня 2015 року

У київських офісах безкоштовно встановлюють бокси для збору макулатури. Про це в мережі Facebook заявили організатори еко-проекту «Україна без сміття».

Акція покликана надихати людей берегти природу, прищеплювати навички еко-культури і допомагати нужденним. Активісти вирішили організувати збір макулатури, яка точно не загубиться серед інших відходів, а після переробки отримає друге життя.

Якщо ви хочете позбутися обридлого паперу, який вам складно самостійно доставити до пункту вторсировини і шкода викинути в сміттєвий контейнер, то відправте листа на пошту info@nowaste.com.ua, де вкажіть наступну інформацію:

1. Адреса;
2. Район міста;
3. Мобільний телефон;
4. Контактна особа;
5. E-mail;
6. Орієнтовна кількість паперу.

«Дуже просимо накопичувати її в офісі до оптимальної ваги 100 кг. Чому саме так? Так ми оптимізуємо витрати і не витрачаємо інший важливий ресурс — пальне», — пояснили в еко-проекті, пише «Українська правда».

На сьогодні вже подано більше 200 заявок, але боксів, які активісти роблять самостійно, на всіх не вистачає, і можна збирати папір в картонні коробки середнього розміру.

Кошти від здачі макулатури йдуть на розвиток проекту «Україна без сміття», а частина (33%) на благодійність. Представник організації, що здала макулатуру, може самостійно вибрати фонд, в який він хоче перерахувати гроші.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...