• На старого китайця подали 160 тисяч позовів

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    П'ятниця, 4 грудня 2015 року

Більш як 160 тис. судових позовів подали на колишнього генсекретаря китайської компартії Цзян Цземіня громадяни Китаю та жителі інших країн. Цзян Цземінь, якому вже 89 років, звинувачується в організації репресій проти мільйонів послідовників Фалуньгун у Китаї — людей, що займаються мирною медитативної практикою.

Як повідомляла раніше «Велика Епоха», з кінця травня цього року в Китаї багато практикувальників Фалуньгун почали масово подавати судові позови на Цзян Цземіня. На кінець серпня було зафіксовано 160 000 позовних заяв, пише ntdtv.ru.

Позови подані у всіх провінціях Китаю, а також в Макао та Гонконзі та ще в 27 країнах світу, включаючи Великобританію, США, Канаду, Францію та Південну Корею.

Звинувачення включають геноцид, тортури, вбивства послідовників Фалуньгун. Цзян Цземіня звинувачують і в створенні особливої ​​організації під назвою «Комітет 610», яку колишній глава компартії наділив необмеженими повноваженнями, щоб керувати репресіями.

Репресії, розв'язані в 1999 році Цзян Цземінем, тривають і досі. За звітами правозахисників, на сьогодні сотні тисяч мільйонів практикувальників Фалуньгун незаконно переслідуються. Їх ув'язнюють і тримають у трудових таборах, де вони зазнають катувань і насильницького «перевиховання». Багато хто з ув'язнених стає «живим товаром» на чорному ринку трансплантології: у них видаляють органи для подальшої пересадки пацієнтам.

Ван Шицзянь, депутат Міської ради Тайбея на Тайвані, каже: «Світова спільнота, незалежно від раси, засудила ці злодіяння, і я думаю, це чинитиме тиск на владу КНР».

Спочатку кампанії за подачу заяв у Китаї позивачі не зазнавали переслідувань, проте в останні дні почастішали випадки їх арешту.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...