ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

На чоловіка подали в суд понад 50 тисяч позовів

Велика Епоха

#img_center_nostream#Більше 60 тисяч позовів про порушення кримінальної справи щодо колишнього голови Комуністичної партії Китаю Цзян Цземіня подано за півтора місяці. Цзян Цземінь звинувачується в безлічі злочинів, в тому числі, у зловживанні владою і розв'язуванні переслідувань проти послідовників Фалуньгун у Китаї, інформує minghui.org.

За період з кінця травня по 9 липня 2015 року подано більше 60 тисяч позовів, в яких постраждалі просять Верховну народну прокуратуру і Верховний народний суд Китаю притягнути Цзяна до правосуддя за всі його злочини. Всі позивачі — послідовники Фалуньгун і члени їхніх сімей, які зазнали незаконного позбавлення волі, катувань у в'язницях і таборах, насильницького «перевиховання» у психіатричних лікарнях.

На веб-сайті Minghui.org представлені копії 13648 судових позовів від 16696 чоловік, які були подані за тиждень з 3 липня по 9 липня, а з кінця травня представлена ​​48261 копія судових позовів від 60156 послідовників Фалуньгун і членів їхніх сімей. Крім того, 567 послідовників Фалуньгун у більш ніж 20 країнах також подали позови проти Цзяна до Верховної народної прокуратури Китаю.

Цзян Цземінь розпочав переслідування Фалуньгун 20 липня 1999 року. Він створив спеціальне агентство «Офіс 610» і наділив його більш високими повноваженнями, ніж у поліції та судових органів, а також дав право виносити рішення відповідно до особистої директиви Цзяна.

За останні 16 років були підтверджені факти смерті більше 3800 послідовників Фалуньгун. Однак, як повідомляє Minghui, ця цифра значно вища, оскільки в Китаї докладна інформація про це не розголошується.