ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Де в Києві знайти спортивну секцію

Велика Епоха

Заняття спортом покращують не тільки фізичну форму, а й сприяють зменшенню стресового навантаження. Це також хороший спосіб дозволити вашій дитині розвиватися, а не просиджувати годинами за комп'ютером на шкоду своєму здоров'ю. І для того щоб кожен міг знайти найближчу до будинку спортивну секцію з того чи іншого виду спорту, було запущено онлайн-проект Sportify.

#img_center_nostream#Сайт проекту відкрився в серпні 2015 року і в той час мав набагато менше спортивних секцій, ніж зараз. У лютому 2016 року в базі даних проекту — понад 2400 спортивних місць. У Києві працює понад 660 секцій.

Щоб знайти потрібну секцію, потрібно вибрати місто та вид спорту і натиснути «Пошук». Після цього користувачеві буде представлено список відповідних секцій, посилання на їх детальний опис та інтерактивна мапа, де позначені ці секції.

«Спорт заряджає мене, надихає мене, робить мене успішнішим, дозволяє бути собою, допомагає бути кращим», — кажуть учасники короткого відеоролика від Sportify.

Sportify має на меті розвивати спортивну інфраструктуру та залучати молодь України до заняття спортом, а також підвищувати інтерес суспільства до спорту в цілому.

На сайті опубліковано інформацію про спортивні установи всіх областей України та розміщено мапу, де вони відмічені.

Користувачі можуть давати оцінку секціям та спортивним закладам, а також передивлятися їх рейтинг. Є можливість додати нову спортивну секцію.

На сторінці Help можна поставити питання та залишити побажання.

Для спортивного порталу в майбутньому планують зробити мобільний додаток.

Проект розроблено Міністерством молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН, представниками спортивних громадських організацій та волонтерами. Його автори планують перетворити його на всеукраїнський інтерактивний портал про спорт.

Раніше «Велика Епоха» писала про те, чим корисні заняття бігом та ходьбою, а також про прості правила фізичної активності. Корисно знати й шість правил здорового способу життя.