ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Києві з'явиться мобільний автобус з бібліотекою

Велика Епоха

З вересня по Києву їздитиме автобус, перетворений на мобільну бібліотеку. Мета ініціативи — пропагувати читання книг, повідомляє прес-служба КМДА.

#img_center_nostream#«Книжкобус», зазначають у КМДА, буде зупинятися в парках та біля шкіл, а також приїжджати на різні фестивалі в столиці. Під час зупинки з автобуса будуть виносити стенд з електронною бібліотекою. На гаджетах відвідувачам відкриють доступ до електронних книжок, підручників та літературних сайтів. Дітям в ігровій формі покажуть, де і як можна придбати, безкоштовно завантажити або прочитати онлайн-книгу тут.

#img_center_nostream#Біля автобуса проходитимуть літературні читання, інтерактивні лекції, поетичні вечори, зустрічі з письменниками, презентації книг, вечірні кіноперегляди, скайп-презентації з авторами та майстер-класи. Усередині «Книжкобуса» під час зупинок біля шкіл і в парках три рази на день гості автобуса зможуть послухати 40-хвилинні уроки про літературу.

#img_center_nostream#Всередині «Книжкобуса» відвідувачі зможуть зробити фотосесію на книжкову тематику. #img_center_nostream#