• У Києві відбудеться XIII фестиваль вуличної їжі

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    П'ятниця, 14 серпня 2015 року

14—16 серпня на Арт-заводі «Платформа» пройде XIII фестиваль вуличної їжі. Відвідувачі фестивалю зможуть спробувати незвичайні страви грецької, ефіопської, скандинавської, датської та багатьох інших кухонь, а також пограти у пляжний волейбол або проїхатися на самокаті.

На фестивалі будуть представлені грецькі солодощі: баклавас, паста, турта та ін. Любителі гострого зможуть спробувати традиційні страви ефіопської кухні, зокрема кислий коржик із тефового борошна, повідомляє kiev.vgorode.ua.

На фестивалі вуличної їжі будуть і північноморські страви з далекої Скандинавії, і смореброди — знамениті датські бутерброди на основі житнього хліба, масла і солоної риби, з додаванням зелені та овочів.

А ті, кому більше подобається морська українська кухня — спробують мідії від одеських кухарів у смугастих футболках. Для любителів новинок учасники фестивалю створять незвичайні комбінації інгредієнтів і форматів страв.

На фестивалі вуличної їжі будуть як зони відпочинку, так і зони спортивних розваг. Зони відпочинку будуть оформлені у морській тематиці. Серед розваг — пляжний волейбол та катання на самокаті.

Місце проведення XIII фестивалю вуличної їжі: м. Київ, Біломорська вулиця, 1. Арт-завод «Платформа».

Час роботи: 14—16 серпня, з 12:00. Відкриття 14 серпня о 18:00.

Ціна: 25 грн.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...