• У Києві відкрили перший офіс патрульної поліції

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Неділя, 2 серпня 2015 року

У Києві на вул. Народного ополчення, 9 відкрили офіс головного управління столичної патрульної поліції — Центр обслуговування громадян Управління патрульної служби МВС. Про це у Facebook написав глава МВС Арсен Аваков.

У цій будівлі надаватимуть адміністративні послуги, можна буде отримати довідку про ДТП для страхової компанії, повернути вилучені водійські права. Тут можна буде залишити скаргу на роботу поліції.

На своїй сторінці  у «Фейсбуці» Антон Геращенко, позаштатний радник міністра внутрішніх справ, написав, що тут буде проводитися робота з адміністрування штрафів за порушення правил дорожнього руху та всіх інших випадків порушення Кодексу України про адміністративні правопорушення, у випадку якщо протокол склала патрульна служба поліції Києва.

«Раніше ці функції були організовані на базі кожного районного ДАІ, де в задушливих коридорах кияни чекали, який хабар з них візьмуть за те, щоб не забирати права, або за те, щоб не стягувати штраф зовсім», — сказав Геращенко.

Значну частину фінансування ремонту та купівлі обладнання Центру обслуговування громадян патрульної служби Києва, за інформацією Геращенко, надали народи Сполучених Штатів Америки та Канади.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...