ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Що цікавого очікує киян на День Незалежності

Велика Епоха

У День Незалежності 24 серпня у Києві відбудуться різноманітні святкові заходи, повідомляє прес-служба КМДА.

#img_center_nostream#Після військового параду, приблизно об 11:00, на Хрещатику почнеться ярмарок з презентацією діяльності та майстер-класами різних громадських організацій.

О 14:00 стартує спортивно-презентаційна акція «Україна єдина». Виступлять команди з кільцевих гонок, позашляхових змагань, ралі, стантрайдингу і дрифту. Відвідувачі зможуть оглянути спортивні автомобілі, мотоцикли і карти різних марок. Волонтери та інструктори виділять дітям окремий майданчик для спортивно-розважальної програми.

О 12:00 яскравою ходою від Контрактової до Софійської площі почнеться традиційний фестиваль «Парад вишиванок».

За день до цього, 23 серпня, о 16:00 відбудеться офіційне відкриття фестивалю на Софійській площі.

На алеях парку «Володимирська гірка» і на Андріївському узвозі проведуть виставку-ярмарок авторської, сувенірної, художньої продукції, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

На оновленому Андріївському узвозі Асоціація арт-галерей України спільно з громадськими організаціями та майстрами підготували культурно-мистецьку програму.

У день свята близько 1000 майстрів і художників з усіх регіонів країни представлять власні роботи. Виставки робіт проведуть в галереях «Совіарт», «Триптих», «Ательє Карась», «36» і «Фортуна». Культурно-мистецькі заходи пройдуть у всіх музеях, галереях, театрах вулиці.

У Центральному парку культури і відпочинку, поблизу арки Дружби народів, з 10:00 до 15:00 відбудеться Всеукраїнський фестиваль «TAFISA Змагання міст». У програму заходів входять: стрітбол, змагання стронгменів, дитяча легка атлетика, настільний теніс та розважальна програма для глядачів.

О 16 годині в затоці Собаче гирло стартують перегони вітрильних спортивних суден.

А для поціновувачів творчості художніх аматорських груп о 16:00 на Співочому полі Печерського ландшафтного парку покажуть святковий концерт.

День Незалежності України завершиться традиційним святковим салютом.