• В Києві через «Фейсбук» борються зі стихійною торгівлею

  • Артур Латишев | Велика Епоха
    Субота, 22 серпня 2015 року

У соціальній мережі Facebook створили сторінку «Стоп Стихійка», щоб боротися зі стихійною торгівлею в столиці, повідомляє КМДА.

Департамент промисловості та розвитку підприємництва закликає жителів Києва разом боротися із сезонною стихійною торгівлею і для цієї мети створив спеціальну сторінку в соціальній мережі, де вони можуть викласти фото відповідних порушень.

«Ми просимо кожного, хто бачить осередок стихійної торгівлі — фотографуйте і разом з інформацією про місце залишайте фото на сторінці. Ми обробляємо інформацію, яка надходить від киян, і передаємо її нашим інспекторам. Регулярно будемо звітувати, щоб розуміти, як наше місто стає чистішим. Але цього можна досягти лише за активної участі людей, тому що насправді кожен власним гаманцем і здоров'ям вибирає — „швидку“ покупку або безпеку», — сказав директор Департаменту Максим Кузьменко.

«На жаль, кияни не розуміють, на яку небезпеку наражаються, купуючи товари в таких місцях. Справа в антисанітарії, у безконтрольності та безвідповідальності стихійних продавців», — додав він.

Максим Кузьменко зазначив, що тим, хто продає свої продукти під відкритим небом, влада готова запропонувати місця на найближчих ринках: «На ринку і покупець, і продавець відчувають себе більш захищеними. Покупці мають можливість купити якісну перевірену продукцію, а продавці — торгувати легально. Виграють усі».
EugeneDovbush

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...