• В столиці пройде літній фестиваль напоїв та їжі Eco Fresh Fest

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Середа, 5 серпня 2015 року

8—9 серпня в аутлет-містечку* «Мануфактура» відбудеться літній фестиваль освіжальних напоїв та їжі Eco Fresh Fest. Кожен охочий зможе вільно спробувати різноманітні коктейлі, десерти та відвідати цікаві майстер-класи, повідомляє kiev.vgorode.ua.

Відвідувачі фестивалю зможуть продегустувати корисні коктейлі, смузі та страви з органічно чистих продуктів, а також низькокалорійні десерти з натуральних фруктів. Для цього будуть створені спеціальні зони, де можна буде спробувати вегетаріанські та органічні продукти.

Також на фестивалі відбудуться навчальні лекції та майстер-класи з фруктового карвінгу (мистецтво художнього різання по овочах і фруктах), приготування десертів і корисних коктейлів із ягід і ароматних трав. Для прихильників правильного харчування пройде майстер-клас з приготування страв із натуральних овочів.

В аутлет-містечку працюватиме й дитяча зона.

Місце проведення фестивалю Eco Fresh Fest: Київська обл., Обухівське шосе — 2, буд.2, с. Ходосіївка, аутлет-містечко «Мануфактура».

Тел.: +38 050 42-42-888, (044) 200-97-47.

Час роботи: 8—9 серпня, з 12:00 до 19:00.

Вхід вільний.

*Аутлет-центр або аутлет (англ. Оutlet) — формат торгового центру, основний напрямок якого — продаж брендів одягу з великими знижками.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...