ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Києві відбудеться масштабна гра «втеча з Шоушенка»

Велика Епоха

В суботу, 15 серпня, у Києві відбудеться масштабна гра із зануренням у кіно «Mystery Play. Втеча з Шоушенка». Всі охочі зможуть взяти безпосередню участь у пригодницькій постановці та відчути себе героєм відомого фільму, повідомляє kati.com.ua.

«Mystery Play. Втеча з Шоушенка» — новий формат розваг в Україні. Ця гра — поєднання кіно та театральної постановки, в якій глядачі самі проходять сюжетну лінію фільму.

200 учасників гри стають ув'язненими в справжній інсценованій виправній колонії Шоушенк 40-х років. Учасникам видадуть тюремну робу і поділять їх на команди. Завдання гравців — вибратися на свободу. Для цього їм треба буде пройти близько 10 тюремних блоків (кухня, карцер, тюремний двір та інші) з квестами, шукати підказки, домовлятися з охоронцями та взаємодіяти з акторами на території.

По завершенні гри всіх учасників чекає перегляд фільму «Втеча з Шоушенка», прохолодні коктейлі та живе спілкування з друзями.

Коли: 15 серпня 2015 р, 19:00—24:00.

Де: Парк «Нивки», Київ, проспект Перемоги, 82-А.

Тел.: 380 (93) 100—53-63, +380 (67) 500—18-13.

Ціна: квиток для одного — 299 грн, квиток для двох — 539 грн, квиток для чотирьох — 999 грн.

Масштабная игра с погружением в киносюжет "Побег из Шоушенка"

В этот уик-энд состоится Масштабная игра с погружением в киносюжет "Побег из Шоушенка". Тут зрители занимают не пассивную роль, а сами участвуют в прохождении сюжетной линии фильма.Успей попасть на тренд развлечений этого лета! Купить билеты можно на официальном сайте колонии Шоушенк: http://bit.ly/1UC0uISДля компаний от 2х человек скидки.

Posted by MYSTERY PLAY on 8 июля 2015 г.