ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Києві пройде Міжнародний чемпіонат з історичного бою

Велика Епоха

У «Парку Київська Русь» 19 і 20 вересня пройде міжнародний чемпіонат з історичного бою. На ристалищі під назвою «Поклик героїв» з'їдуться з усіх куточків України, а також з Данії, Польщі, Ізраїлю, Білорусі, Хорватії, Чехії та інших країн, повідомляє parkkyivrus.com.

Представники національних збірних з історичного бою багатьох країн, переможці та учасники міжнародних чемпіонатів, титуловані бійці світу покажуть своє мистецтво у номінаціях «меч-меч» і «щит-меч». Жінки теж продемонструють себе у мистецтві бою. Видовищні групові бої відбудуться у номінаціях «5 на 5 бійців» і «21 на 21 боєць». Під час цього бою можна побачити піших та кінних воїнів, а також середньовічну облогову техніку.

Організатори повідомляють, що глядачі не нудьгуватимуть. У вечірній програмі 19 вересня їх очікують кінно-трюкові шоу, театралізовані постановки, ярмарок майстрів, презентація живого музею коней історичних порід.

«Парк Київська Русь» розташований в с. Копачів Обухівського району Київської області. Дістатися можна маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі.

Парк відкритий із 10:00 до 21:00.

Початок програми о 13:00.

Ціна квитка — 150 грн, для пенсіонерів та студентів — 75 грн, для школярів — 50 грн, для дошкільнят безкоштовно.