ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Як перетворити сміттєзвалище на зону відпочинку

Велика Епоха

У деяких київських дворах утворилися сміттєві звалища, і мешканці хотіли б самостійно розчистити територію відпочинку. Про те, як це зробити правильно, розповіли комунальники.

#img_center_nostream#У Святошинському районі столиці, поруч із будинком на вулиці Булгакова, 8-а розташована невелика зелена зона. Колись на ній був дитячий майданчик, а потім утворилося звалище сміття, повідомляє видання «Сегодня». Поруч там гралися діти, тому місцеві жителі захотіли її облагородити самостійно, розраховуючи на те, що комунальні служби їм допоможуть.

Генеральний директор КО «Київзеленбуд» Сергій Симонов рекомендує в таких випадках погоджувати місця висадки дерев та кущів з балансоутримувачем, тобто із ОСББ чи ЖЕКом. Це, за його словами, необхідно зробити, щоб не пошкодити підземні комунікації. Із фахівцями Зеленбуду можна порадитися, який посадковий матеріал потрібен для висаджування на конкретній території з урахуванням ландшафту і ґрунтових умов.

Для отримання допомоги в аналогічних ситуаціях Сергій Симонов запропонував скористатися телефоном гарячої лінії «Київзеленбуду» — (044) 272-40-18. А в КП «Київкомунсервіс» за тел. (044) 531-96-77 можуть порадити перевізника, залежно від того, яке саме сміття потрібно вивезти: побутові відходи чи будсміття.