ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Виставка, що надихає: The Art of Zhen Shan Ren

Велика Епоха

У Національній галереї спілки художників України міста Запоріжжя 10 вересня вперше відкриється Міжнародна художня виставка сучасних художників «Мистецтво Чжень Шань Жень Україна» (Мистецтво істини, доброти, терпіння). Про це повідомляє запорізький сайт 061.ua. Організатори вважають, що картини здатні пробудити в людях їхню добру сторону.

У своїх картинах художники розповідають про пошуки сенсу людського життя, про витоки добра і зла. Автори переконані, що задум і внутрішній стан, у якому перебуває художник, впливають на зміст картини. Це те, що може відчувати кожен, хто бачить картину. Тому внутрішній зміст картин — це заклик, імпульс до співчуття, терпіння, прагнення до краси людської душі, що робить ці твори мистецтва цінністю, що не вмирає з часом.

Виставка об'їхала багато міст України. Вона побувала в Києві, Одесі, Харкові, Вінниці, Дніпропетровську, Миколаєві та Сімферополі.

У Запоріжжя вона приїхала зі Львова, де відвідувачі висловили щиру подяку авторам картин, організаторам і всім, хто доклав свою доброту, працю і час для того, щоб виставка відбулася.

Гості виставки залишили записи у книзі відгуків.

«Після такої пізнавальної екскурсії хочеться творити і нести добро людям», — написала 60-річна львів'янка Тетяна.

Переселенці з Луганська Людмила і Світлана вдячні за екскурсію: «Після перенесених труднощів, на душі стало світліше. З'явилася надія на світле майбутнє. Дуже дякуємо вам за Надію!».

Для художників виставка стала натхненням: «Їхній зміст [картин] досить цікавий, багатогранний, вимагає співучасті і розуміння. Але ті, хто хоче знати, — дізнаються, і справа залишається за тим, що людина зробить. Особисто я, Ковальов Олександр, як художник відображу у своїй роботі тему, яку зачіпає ця виставка».
«Відчули багато світла і добра! Це в наш „чорний“ час просто порятунок для душі», — написали п'ятеро відвідувачів, які приїхали до Львова із Чернігова.

Виставка проходитиме: з 10 по 20 вересня.

Час проведення: з 11:00 до 19:00.

Вхід на виставку вільний.

Також представляємо вам відео про те, як виставка проходила в Росії.