ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Go-e Onwheel вмить зробить із велосипеда електробайк

Велика Епоха

#img_center_nostream#go-e Onwheel — спеціально розроблений електромотор, який за кілька хвилин перетворить ваш звичайний велосипед на електробайк. Цей пристрій допоможе набрати швидкість і з більшою легкістю подолати кілометри шляху.

#img_center_nostream#Винахідник go-e Onwheel — австрієць Франк Фокс. За його словами, цей пристрій створений не для того, щоб повністю замінити педалювання. Його завдання — допомогти велосипедисту долати далекі дистанції або ж затяжні підйоми, повідомляє ecosoft.in.ua.

#img_center_nostream#Пристрій гранично простий і не містить мотор-коліс або движків. go-e Onwheel складається з акумулятора, електродвигуна та валика, який, прилягаючи до покришки, розкручує заднє колесо велосипеда.

Для монтування go-e Onwheel спочатку потрібно закріпити монтажну плату, а на плату встановити движок. Акумулятор кріпиться на нижню трубу велосипеда. Все це робиться просто та швидко, вручну й без додаткових інструментів.

Все, що буде потрібно надалі, — знімати акумулятор для підзарядки, а плату — для очищення від налиплого бруду та пилу. Оскільки корпус пристрою водонепроникний, його можна мити під струменем води.

#img_center_nostream#Активність велосипедиста визначають спеціальні вбудовані сенсори. Коли ви крутите педалі, мотор крутить заднє колесо. В go-e Onwheel немає «ручних» елементів управління, все задається за допомогою мобільного додатку в смартфоні.

#img_center_nostream#За умовчанням в go-e ONwheel задані наступні налаштування: 250 Вт додаткової потужності, швидкість — 25 км/ч. Максимальна потужність мотора — 800 Вт, швидкість — 45 км/ч. Також можна задати 25%, 50%, 75% і 100% потужності мотора.

Заряд акумулятора розрахований на 50—60 км шляху, чого цілком достатньо для велопрогулянки або поїздки на роботу та назад.

Вартість go-e ONwheel — 400 євро.

#img_center_nostream#