ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Відкрилася виставка картин про силу духу і неймовірну мужність

Велика Епоха

У Львівському палаці мистецтв з 27 липня по 9 серпня працюватиме Міжнародна виставка художніх робіт «Мистецтво Чжень Шань Жень — Україна» (Мистецтво істини, доброти, терпіння). Організатори кажуть, що картини наповнюють відвідувачів добротою та допомагають зрозуміти призначення людини.

#img_right#Львів'яни та гості міста зможуть познайомитися з майстерністю художників із США, Канади, Таїланду, Тайваню і Японії. Раніше виставка проходила у багатьох українських містах, включаючи Київ, Одесу, Харків, Краматорськ, Миколаїв та ін.

Сюжети картин розповідають про пошуки справжнього призначення людського життя, про витоки добра і зла. Картини — це інструмент, за допомогою якого художники можуть розповісти правду. Це життєвий досвід, бачення дійсності того, що відбувається з кожним із них.

Їхні картини, як кажуть організатори, наповнюють силою, яка здатна пробуджувати в людині доброту і протистояти злу. А зміст закликає до співчуття, терпіння і прагнення до краси людської душі, що робить ці твори мистецтва цінністю, яка ніколи не втратить значення.

Авторів цих робіт об'єднала одна спільна ідея — за допомогою мистецтва показати, як прекрасне життя, якщо дотримуватися його високих ідеалів — істині, доброті і терпінню.

На противагу цим принципам художники зобразили на картинах жорстоке переслідування послідовників Фалуньгун, розгорнуте комуністичним режимом Китаю в 1999 році. Багато хто з художників на собі відчув страждання в тюремних катівнях Китаю і пройшов усі жахи переслідування.

Невигадані герої картин, які відстоюють свої ідеали, вражають силою духу, стійкістю і неймовірною мужністю.

Місце проведення: м Львів, вулиця Коперника, 17.

Час роботи: з 11:00 до 19:00.

Тел.: 050 054 8662, 095 33 59 262.

Вхід вільний.