• 10 тисяч киян просять автомати для збору відходів

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Четвер, 28 січня 2016 року

На сайті КМДА більше 10 тисяч киян підтримали петицію з пропозицією — створити в столиці мережу автоматів для збору різних відходів: батарейок, енергоощадних ламп тощо.

У тексті петиції йдеться про необхідність створити в Києві мережу легальних автоматів для збору таких небезпечних видів відходів, як батарейки, ртутні градусники, енергоощадні лампи, пластикові пляшки і т.д. Не менш важливою частиною петиції є заохочення громадян використовувати ці автомати шляхом надання купонів знижок на товари та послуги в магазинах або установах.

На сторінці петиції вказано, що вона спрямована на розгляд Київської міськради.

Якщо ця петиція отримає схвалення в міськраді, це допоможе багатьом киянам вирішити проблему утилізації різних видів відходів і в майбутньому скоротить кількість сміттєзвалищ, які отруюють ґрунт і ґрунтові води.

Щоб допомогти місту впоратися з цією проблемою, уже зараз багато городян за власною ініціативою поділяють відходи. Щоб знайти найближчу точку приймання таких видів відходів, як батарейки, енергоощадні лампи, макулатура, пластик, ганчір'я, склотара, шини та пляшки, скористайтеся інтерактивною мапою.

У статті «Великої Епохи» ви можете подивитися, як голосувати за вже зареєстровані петиції на сайті КМДА, а також, як створювати нові.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...