• У київському парку Шевченка пройде Кліматичний марш

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Середа, 25 листопада 2015 року

29 листопада українці вийдуть у київський парк імені Тараса Шевченка для того, щоб закликати владу зберегти клімат, захистити безпеку майбутнього України та світу.

Глобальна зміна клімату — загальновизнана проблема, яка загрожує всьому живому на Землі й у майбутньому загрожує засухами, зменшенням урожаїв і нестачею питної води.

Ініціатори «Кліматичного маршу» вважають за необхідне закликати українську владу вжити заходів для боротьби зі зміною клімату.

На їхню думку, настав «час змінити систему, а не клімат».

А саме необхідно: утеплювати будинки, розвивати громадський транспорт і велосипедну інфраструктуру, переходити до поновлюваних джерел енергії, реформувати сектор енергетики, впроваджувати роздільний збір і перероблення сміття, зобов'язати підприємства привести викиди забруднювальних речовин до європейських норм тощо.

Організатори просять тих, хто має намір відстоювати ідею збереження клімату й безпечного майбутнього України та світу, прийти на акцію без політичної символіки, логотипів компаній або корпорацій.

На сторінці всеукраїнського «Кліматичного маршу» у Facebook оголосили конкурс плакатів на тему «Змінити систему, а не клімат». Кращі ідеї будуть використані для плакатів під час маршу, а потім під час Кліматичної конференції ООН у Парижі. Подати малюнки в електронному форматі потрібно до 20 листопада на електронну пошту akt@ecocenter.org.ua.

Початок: о 12:30, 29 листопада, Київ, парк Шевченка.

План заходу:

12:30 — збір учасників маршу, музика від сонячних батарей.

13:00 — прес-брифінг, старт колон учасників маршу.

13:00—14:00 — рух учасників маршу за затвердженим маршрутом.

14:15 — флешмоб на Європейській площі.

Київський «Кліматичний марш» внесений до списку основних акцій, які пройдуть у світі напередодні Кліматичної конференції ООН.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...