ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Жовтень у Карпатах від українського фотографа

Велика Епоха

Жовтнева осінь у Закарпатті — це містичний час, ще повний яскравих фарб літа й прийдешньої суворої зими. Три пори року — літо, осінь і зима — таким постає жовтень по-закарпатськи в роботі фотографа Дениса Кривого.

У чарівний час закарпатської осені зустрічаються й борються за своє панування над часом літо, осінь і зима. В той час як гірські схили поступово забарвлюються осінніми барвами, літнє листя дерев зеленіє на тлі білого зимового снігу.

Ці чарівні перетворення природи збереглися в роботах професійного фотографа-натураліста Дениса Кривого. За словами Дениса, для нього любов до мистецтва та природи проходить через все життя, починаючи із самого дитинства. Це і стало ключовим під час обрання пейзажної та анімалістичної фотографії як головних жанрів у його творчості.

Денис є лауреатом багатьох фотопремій, його праці публікують у багатьох відомих виданнях, серед яких National Geographic Ukraine.

«Фотографія є найважливішим інструментом донесення ідей, зокрема й ідеї збереження унікальних природних багатств нашої планети», — каже Денис.

Інші гарні фото Карпат можна побачити в статті-фотозвіті Сергія Рижкова.