ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

З'явився красивий відеоролик про Україну

Велика Епоха

На YouTube з'явився неймовірно красивий відеоролик «Ukraine My Home» з панорамами і пейзажами країни. Деякі користувачі називають цей ролик найкращим промо-відео України за всю історію її незалежності.

У 4-хвилинному відео «Ukraine My Home» («Україна — мій дім») з висоти пташиного польоту можна побачити гарні українські пейзажі — поля, рівнини та зелені ліси, а також дивовижну архітектуру міст — старовинні й сучасні будинки, зокрема, вежі-хмарочоси в Дніпропетровську та кольорові будиночки в Києві, а ще — церкви, мости над глибокими річками, — пам'ятки центральної та західної частини нашої країни. Для відео не використовувалась комп'ютерна графіка.

Автор відео — 36-річний киянин Олег Прилуцький, юрист, працює в банківській та IT-сферах. Все відео він знімає на власні кошти, для нього це — хобі.

Як каже Олег, для створення відео «Ukraine My Home», що знімалося протягом півроку з весни й до початку осені, довелося використовувати квадракоптер. Завдяки цьому всі кадри, які відображені на відео, — справді унікальні.

На своїй сторінці у «Фейсбуці» автор ролика написав: «Україна — мій дім! Цей ролик про центральну та західну частину нашого гарного дому й про тих людей, які тут живуть. Далі буде».

За словами Олега, основна мета відео — показати іноземцям красу України, про яку за кордоном практично ніхто не знає.

Багато хто називає відео «Ukraine My Home» справжнім хітом і каже, що це найкраще промо-відео про Україну за всю історію її незалежності.

Кращі фото української природи можна знайти у статті про проект-конкурс «Вікі любить Землю».

«Велика Епоха» раніше писала, що фото Карпат зайняло 6 місце на міжнародному конкурсі фотографій природно-заповідних об'єктів світу.