ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китайський фотограф Лу Гуан показав зворотну сторону КНР

Велика Епоха

«Економічне диво» Китаю стало вже людським посміхом. Багато людей, коли говорять про Китай, захоплюються його економічним зростанням. Але розвиток промисловості, крім позитивних факторів, таїть у собі і великі загрози. Там, де не звертають уваги на екологію, зникає і простір, придатний для життя людини.

Сучасний Китай є прикладом того, до чого може призвести людська недбалість. Смог і пилові бурі — це вже не рідкість у Китаї. Забруднення ґрунту, ерозія земель, забруднення повітря та річок промисловими викидами — поширені по всій країні. Це призводить до спустелювання земель на великій площі. Крім того, це створює погані умови для життя людей у ​​багатьох містах та селах Китаю.

Чи потрібен жителям землі прогрес, досягнутий такою ціною? Кожен може оцінити це, дивлячись на фотографії китайського фотографа Лу Гуана (Lu Guang). Фотографії зроблені в шахтарському містечку Холін-Гол у Внутрішній Монголії Китаю.

Про причини того, чому в Китаї так сильно зруйнували екологію, можна прочитати в серії редакційних статей видання «Велика Епоха» — «Дев'ять коментарів про комуністичну партію».