ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Києві відбудеться Веган-фест

Велика Епоха

У Києві 1 листопада на кіностудії О. Довженка пройде фестиваль Веган-фест, який дасть можливість кожному свідомо вибрати екологічний та гармонійний спосіб життя, пише Vgorode.


#img_center_nostream#Філософія веганства ґрунтується на турботі про здоров'я, довкілля і світ тварин. Побудова взаємин без насильства та експлуатації між людьми, іншими живими істотами та навколишнім середовищем — це саме ті цілі, які хочуть досягти люди, що займаються веганством.


Для того щоб якомога більше людей могли долучитися до екологічного та здорового способу життя, на фестивалі виступлять екологи, психологи і навіть імідж-консультанти. Вони підкажуть, як виробити корисні для себе і довкілля звички та бути щасливим.


Для того щоб навчити відвідувачів фестивалю готувати смачні страви для веганів і, тих хто хоче ними стати, пройдуть майстер-класи, які включають:


— приготування веганських ласощів;


— приготування сироїдних ласощів;


— приготування соєвого молока.


У зоні лекторію навчать: арт-терапії, декоруванню одягу і предметів інтер'єру.

А в зоні розваг можна буде:

— Переглянути концертну програму за участю талановитих вегетаріанців, веганів, сироїдів (Pete the Temp, My Melancholy, Рішка Палкіна, Мара — учасниця атмосфер-групи «Mystical Jam Trio»).


— Безкоштовно покататися на велосипедах.


— Взяти участь у лотереї добрі справи та розіграші подарунків для гостей.


— Познайомитися з однодумцями в ігровій формі.


— Послухати поетичні виступи.


— Побувати в зоні веганської кухні та етичних товарів.


Де проходитиме фестиваль: проспект Перемоги, 44.
Час: з 12:00 до 23:00.
Тел.: (044) 456-92-31.


У розділі «Здоровий спосіб життя» можна більше дізнатися про те, як залишатися здоровим і жити в гармонії з навколишнім світом. Читайте також статті категорії «Здорове харчування».


Крім здорової їжі, варто подумати і про посуд, з якого ми їмо. Раніше «Велика Епоха» написала статтю про їстівний посуд з екологічних матеріалів.