• Кияни зможуть пройти зелену школу за 4 дні

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Середа, 21 жовтня 2015 року

З 22 по 25 жовтня в Києві проходитиме освітній курс «Зелена Школа». Він розрахований на тих, хто планує створити й реалізувати свій інноваційний екопроект, хоче навчитися жити екологічно та вести натуральне господарство.

«Зелена Школа» — це унікальний 4-денний освітній курс, який проведуть 25 провідних екотренерів і практиків, які є експертами в галузях:

• екотранспорту та електромобілів;
• альтернативних джерел енергії;
• екобудівництва та компактного житла;
• екопоселень і ферм-комун;
• sharing economy — економіки спільного споживання;
• органічного землеробства;
• сталого розвитку та свідомого споживання;
• екопроектів і екостартапів.

Курс «Зеленої Школи» буде цікавий усім, хто шукає нові перспективні ідеї для екобізнесу, щоб зайнятися цим серйозно, запускає або просуває авторський екостартап, планує інвестувати кошти в екобізнес або шукає партнерів, розвиває свій екоблог або тематичне товариство, займається органічним виробництвом і хоче створити свою мережу або відкрити спеціалізовані магазини.

Ті, хто хоче навчитися жити екологічно в міському середовищі, вести натуральне господарство, дізнатися більше про екопоселення та екобудівництво, також зможуть багато чого отримати з цього курсу.

У перший день «Зеленої Школи» учасників курсу навчать проектуванню та запуску інноваційних екопроектів, у другій розкриють поняття сталого розвитку та свідомого споживання, розкажуть про альтернативні джерела енергії та енергоефективність. Тематиками останніх двох днів курсу будуть екобудівництво та екопоселення, органічне землеробство й пермакультурний дизайн, а також екопроект як бізнес і інструменти монетизації екопроектів.

Учасників курсу чекають тест-драйв на електромобілі та освітні екскурсії: на сучасне підприємство «Waste Management Systems», що спеціалізується на зборі, вивезенні, утилізації та переробленні відходів, до «Зеленого офісу 1+1» і магазину органічних продуктів «Натурбутік».

Детальніше про програму курсу «Зелена Школа» можна прочитати на сайті.

Після закінчення 4-х-денного курсу «Зеленої Школи» кожен учасник отримає диплом, можливість стажування в екокомпаніях і допомогу з працевлаштуванням.

Вартість навчання: за реєстрації до 1 жовтня — 800 грн, до 15 жовтня — 1000 грн, до 22 жовтня — 1200 грн. У вартість входить весь курс з усіма освітніми матеріалами.

Для реєстрації потрібно вказати своє ім'я, адресу електронної пошти та телефон.

Контакти: Максим Залевський, куратор, тел. +38 067 252-10-68; Надія Тищенко, піар-менеджер, тел. +38 067 754-06-78; Максим Бабаєв, координатор, тел. +38 093 039-08-02; Наталія Мороз, координатор, тел. +38 097 238-78-81.
Електронна пошта: rodovidme@gmail.com

Коли: 22—25 жовтня 2015 року.

Де: Київ, Червонозоряний проспект, 56.

З корисними еконадихальними інструментами та проектами щодо збереження екології міста ви можете ознайомитися і на сайті «Велика Епоха».

Наприклад, видання розробило інтерактивну карту місць, куди можна здати різні види відходів. Також дізнайтеся, як допомогти Києву стати зеленим, і про ініціативу «104 дні без поліетилену».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...