• В парку «Кіото» відкриється спортивна зона

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Середа, 7 жовтня 2015 року

У столичному парку «Кіото» триває реконструкція та благоустрій території. До кінця року в парку планується замінити освітлення, встановити лавки та урни, а також зробити спортивну зону, повідомляє прес-служба КМДА.

Парк «Кіото», розташований у Деснянському районі Києва, перебуває на другому етапі реконструкції території.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелєєва, вже до кінця цього року в парку планується провести роботи з поліпшення та благоустрою цієї зеленої зони: «Зокрема, передбачено влаштування освітлення, проведення поливально-зрошувальної системи в центральній частині парку, встановлення урн та лавок, висадка декоративних зелених насаджень та багато іншого», — сказав Пантелєєв.

Уздовж Броварського проспекту та вулиці «Кіото» планується висадити зелені насадження. В парку з'явиться і спортивна зона з велопарковкою та місцем для гри в настільний теніс.

Під час проведення ремонтних робіт деякі кияни помітили, що вирита траншея пошкодила коріння 30-річних сосен, абрикос і сакур. У відповідь на невдоволення киян, директор Деснянського КП УЗН Євген Карп запевнив, що по завершенню роботи будуть проведені необхідні заходи щодо догляду та збереження зелених насаджень.

Парк «Кіото» був закладений у 1972 році відразу після підписання договору про співпрацю та розвиток міст: столиці України — Києва та культурної столиці Японії — Кіото.

Всі елементи та символіка парку «Кіото» були прийняті розробниками проекту після ретельного вивчення історії паркової культури Країни висхідного сонця. В парку є сад каменів, японські ліхтарики, пагорб, що обрисами нагадує знамениту гору Фудзіяма, і традиційні японські дерева: клени та сакури.

У рік відкриття парку з Кіото був отриманий подарунок — гранітна пагода — квадратна багатоповерхова п'ятиметрова колона — реліквія, що сприятливо впливає на навколишню місцевість. У парку «Кіото» росте алея сакур, яка потрапила до Книги рекордів України: її довжина — 987,45 м, і на ній висаджено 360 сакур.

Зазначимо, щоб допомогти місту в озелененні ви також можете взяти участь у проекті «Посади дерево».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...