• У Києві з'являться перші смарт-зупинки з безкоштовним wi-fi

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Неділя, 4 жовтня 2015 року

Незабаром у столиці на проспекті Перемоги з'являться смарт-зупинки громадського транспорту, на яких можна буде не тільки комфортно очікувати транспорт, але й безкоштовно підключитися до інтернету або підзарядити свій телефон, повідомляє kiev.segodnya.ua

Нові зупинки планується встановити до 15 жовтня недалеко від станцій метро «Шулявська» та «Житомирська», а також біля зупинок «Зоопарк», «Зоологічна» й універмаг «Україна».

За словами начальника служби маркетингу КП «Київпастранс» Ганни Бондар, нові смарт-зупинки відрізнятимуться як своїм розміром, так і зовнішнім виглядом: зовні вони будуть з антивандального скла і з елементами коричневого кольору, а всередині обладнані безкоштовним інтернетом і розетками для підзарядки гаджетів. Біля зупинки встановлять сміттєві баки для різних видів сміття.

«На зупинці поставлять дві лавочки по три метри. Тут можна буде скористатися безкоштовним інтернетом і підзарядити мобільний, для цього встановлять розетки. Буде й електронне табло, де в режимі онлайн пасажири дізнаються про час прибуття транспорту. Коли введуть електронні квитки, там додатково встановлять термінали для їх придбання та поповнення. На цих зупинках не проводитиметься торгівля», — повідомили в КП «Київпастранс».

За словами Ганни Бондар, зараз проходить проект заміни зупинкових комплексів на проспекті Перемоги, від Цирку до станції метро «Житомирська». До 15 жовтня буде встановлено 10 смарт-зупинок громадського транспорту. За оцінкою експертів, вартість однієї такої зупинки може становити від 8 до 12 тис. дол.

Всього в Києві налічується 2510 зупинок очікування громадського транспорту, з яких 589 не обладнані павільйонами.

Нагадаємо, сайт «Київпастрансу» — kpt.kiev.ua. На ньому можна знайти сторінку контактів, де наведено телефон та емейл «Центру контролю за якістю пасажирських перевезень КП „Київпастранс“», за якими ви можете уточнити питання, що вас цікавлять, або висловити свої думки та пропозиції щодо цієї ініціативи.

Щодо роздільного збору сміття, «Велика Епоха» розробила мапу «Куди здати відходи в Києві», де відмічені місця, куди здати пластик, макулатуру, дрантя, шини, пляшки, а також батарейки.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...