ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Киян запрошують відсвяткувати «Велике грузинське застілля»

Велика Епоха

26—27 вересня в Києві на території Національного ботанічного саду ім. Гришко відбудеться колоритне свято — «Велике грузинське застілля». Відвідувачі зможуть продегустувати все розмаїття грузинської кухні, а також відвідати кулінарні майстер-класи від відомих шеф-кухарів.

#img_center_nostream#«Велике грузинське застілля» пройде в зоні Гірського саду — мальовничому місці, що нагадує Кавказькі пейзажі, повідомляє hmarochos.kiev.ua.

Відвідувачів свята чекають традиційні страви грузинської кухні — хінкалі, хачапурі, шашлики, а також дегустація вина, спецій, соусів і сирів. Також у програмі «Великого грузинського застілля»: уроки грузинської мови та каліграфії, майстер-класи від кращих грузинських кухарів, ковалів і гончарів, концерти живої музики, народні танці, перегляд грузинських фільмів.

«Велике грузинське застілля» присвячене 125-річчю ТМ мінеральної води «Боржомі».

Де: Національний ботанічний сад ім. Гришко.

Коли: 26—27 вересня 2015 року, з 11:00 до 20:00.

Скільки коштує: вхід на територію саду — 30 грн, вхід на свято — безкоштовно.

За словами директора ботсаду Наталії Заіменко, на зібрані кошти придбають нових рослин для зони виноградників, що дозволить створити на території саду маленьку Грузію.

Як доїхати: на автобусі 62 від Європейської площі біля м. «Хрещатик» прямо до ботанічного саду. Альтернативні маршрути можна подивитися, натиснувши «Інші варіанти». Найближчі станції метро від ботсаду: «Дружби народів» та «Видубичі».