ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Де в Києві надають безкоштовний Wi-Fi

Велика Епоха

На сторінці «Типовий Київ» у Facebook помістили мапу із зазначенням громадських місць, де можна безкоштовно скористатися Wi-Fi.

#img_center_nostream#Поки в Києві, згідно з цією картою, існує 12 таких місць. Це Оболонська набережна, швидкісний трамвай, зоопарк, маршрутка 520, КПІ, парк Шевченка, стадіон «Олімпійський», парк «Перемога», Андріївський узвіз, Центральний автовокзал і Хрещатик. А біля скульптури Гика, яка уособлює прихильників інноваційних технологій і роздає безкоштовний Wi-Fi, можна підзарядити гаджети, а також отримати інформацію про новинки високих технологій.

#img_center_nostream#Крім того, до кінця серпня безкоштовний Wi-Fi з'явиться на 3 станціях Київського метрополітену, а через півроку їм зможуть скористатися на всіх станціях підземки, передає слова радника мера Юрія Назарова кореспондент «Місто Київ» .

Стосовно швидкісного трамваю, деякі користувачі все ж повідомляють, що там wi-fi не працює. У Київпастрансі «Великій Епосі» підтвердили, що мережі в цьому транспорті в Києві зараз немає, хоча раніше її намагалися впровадити.