• До кінця року у Києві встановлять ще 100 собачих вбиралень

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Середа, 21 жовтня 2015 року

У столиці активісти громадської організації «Це наш Київ» встановили 6 «собачих туалетів». Всього у Києві вже налічується більше 20 «вбиралень», і 100 — ще планується встановити до кінця року, повідомляє nashkiev.ua

На Русанівці встановлено 6 «собачих туалетів». На сьогодні це перший столичний житловий масив, який забезпечений достатньою кількістю таких конструкцій для прибирання за собаками.

Столична влада та районні адміністрації Києва співпрацюють із громадською організацією «Це наш Київ» і допомагають із встановленням туалетів для собак у популярних місцях вигулу.

«Ми встановили вбиральні в кількох парках Києва і вирішили прослідкувати за реакцією людей. Експеримент перевищив усі сподівання і більше ніж 20% власників тварин почали прибирати за своїми улюбленцями. Помічаючи такий прогрес ми не плануємо зупинятись і до кінця року встановимо 100 вбиралень для собак», — каже Дмитро Федоренко, лідер громадської організації «Це наш Київ».

Основна ідея цієї акції — полегшити життя відповідальним киянам, які хочуть бачити своє місто чистим, і залучити до цього інших власників чотириногих друзів.

Щоб прибрати за своїм вихованцем, досить просто підійти до «собачого туалету» і взяти пакетик, який потім зав'язується та викидається у розташований поруч смітник. За словами активістів, за наявності сервісу для тварин, проблему вигулу собак у парках і скверах буде вирішено. Також це стане гарною основою для звички прибирати за своїми домашніми вихованцями не тільки вдома, але й на вулиці.

Якщо ви також хочете, щоб місто стало чистим, дізнайтеся, як розділяти відходи для їхнього кращого перероблення, як відмовитися від пластикових пакетів і перейти на екологічні пляшки. Ви також можете взяти участь в акції «Посади дерево».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...