• У Києві в суботу покажуть фільм про столичного велосипедиста

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Четвер, 15 жовтня 2015 року

У київському Будинку кіно 17 жовтня український режисер Олександр Парфенов представить свою документальну стрічку «Божевільний/Mad about».

В центрі історії киянин Дмитро Федоров (Mad) і його двоколісний друг — маунтінбайк (гірський велосипед), без якого головний герой уже не уявляє своє життя. Їхня дружба триває дуже довго, що називається не просто захопленням. Любов до велоспорту — це вже спосіб життя, спосіб самовираження, джерело натхнення і сил, адреналіну і життєвої енергії.

Можливо, «життя на колесах» — це і є свобода, коли в будь-який момент можеш сісти і відправитись у будь-якому напрямку, коли все залежить тільки від тебе і твоїх фізичних сил, а значить тільки ти є господарем становища. А якщо ще тебе оточують однодумці й кохані люди, тоді це і є справжнє наповнене життя.

Можливо, у фільмі «Божевільний» криється секрет людського щастя, можливо, історія Меда — це приклад того, що для свободи не потрібні мільйони купюр, вигідні зв'язки, квартирні метри. Досить знайти справжнього друга і разом йти по життю. І вже не важливо, що в останнього металевий корпус чи два колеса — ви обидва однаково вільні і стаєте єдиним цілим.

У стрічці атмосферу додає музика українських виконавців, таких як групи Exact Division і Xnamed. «Приголомшлива енергетика, ритм, заводний вокал і гітарні соло, від яких затамовуєш подих», — так описав свої відчуття від музики гурту Exact Division режисер фільму.

Тривалість фільму: 30 хвилин.

Рік: 2015.

Країна: Україна.

Режисер, оператор, монтаж: Олександр Парфенов.

Жанр: Документальний фільм, mountain bike movie.

Прем'єра в Києві: 17 жовтня 2015 р.

Де буде показ: Будинок Кіно в Києві, вул. Саксаганського, 6.

Як дістатися: від метро «Палац спорту» 5 хвилин ходьби.

Прем'єра в інтернеті: листопад 2015 р.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...