• Казкові ландшафти шотландського острову

  • Понеділок, 21 березня 2016 року

Поїздка на острів Скай починається з правої ноги і закінчується високо в горах, оскільки я повинен був пройти прямо через долину Гленко — місце світового класу для будь-якого фотографа-пейзажиста.

Прикро, що я не зміг присвятити весь день, щоб дослідити Гленко. Це була просто швидка зупинка, тому що ми повинні були ще багато об'їхати. Мій план полягав у тому, щоб сфотографувати гору Бушель-Етів-Мор на шляху до Скай. Це знаменитий пік, який впізнається з першого погляду. Я більше хотів зосередитися на формі і обрисах гори, а не на ландшафті, серед якого вона стоїть.

Острів Скай не підвів. Це дійсно кращий пейзажний майданчик для фотографа. Протягом двох днів погода була відмінною, і в цьому мені дуже пощастило. У перший день погода була свіжою з мінусовою температурою, снігом і морозом. Потім 2 дні світило сонце і лив дощ, однак у мене було передчуття блакитного неба, яке дійсно вдихне життя в цей казковий пейзаж.

Ті 2 дні, які міг провести на острові, виключали огляд місцевості, замість цього я вирішив знімати класику. Зрештою, в цьому немає нічого поганого, не випадково ж це класика — такі знімки послужать якісним матеріалом для портфоліо [будь-якого фотографа].

Поряд зі зйомкою класики, я завжди поглядав на те, що мене оточує, і плодами цього стали одні з моїх кращих знімків. Навіть і не можу сказати, скільки разів я зупиняв автомобіль, аби сфотографувати приголомшливі пейзажі.

Я відвідав Скай наприкінці грудня [2014 р.], коли дні короткі, а погода мінлива. Якщо прогноз погоди для вас буде сприятливим, то приїзд в цю пору року винагородить можливістю фотографувати приголомшливі пейзажі з якісним світлом увесь день безперервно.

Стаття являє собою скорочену версію оповідання фотографа Томаса Хітона про його подорож до острова Скай. Фото опубліковані редакцією EpochTimes.com.ua з дозволу самого фотографа. Передрук цієї статті з фотографіями буде вважатися порушенням авторського права.

Дізнайтеся більше: Шотландія — чарівна країна.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...