• Фотомайстерня «Треті півні» показала красу українських жінок

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Субота, 12 березня 2016 року

Патріотичний проект «Листи на фронт» від майстерні «Треті півні» відроджує традиції та красу України через фотороботи, в яких беруть участь матері, дружини та діти чоловіків, які сьогодні перебувають у зоні бойових дій.

Серед нових робіт проекту — створення образу української Мадонни: вродливої молодої жінки в старовинному національному костюмі, яка тримає на руках дитину.

Також на сторінці майстерні «Треті півні» у «Фейсбук» мовиться, що зараз іде створення нової новели під назвою «Щедрик», основні герої якої — діти учасників АТО. Ця новела приурочена до свята Різдва, яке в Україні має свій неповторний колорит.

За задумом творців новели, для виконання «Щедрика» 12 дітей одягнуть у красиві українські костюми, що символізують 12 місяців. Кожна дитина представлятиме одну із частин України та даруватиме світу різні національні обереги: крашанку, мотанку, маковейчика тощо. «Це буде своєрідний магічний акт злуки між Україною і світом, між казковим і буденним, між сучасним і майбутнім!» — йдеться в описі ідеї «Щедрика».

Як підкреслюють автори, до участі будуть залучені не «маститі професіонали», а звичайні діти, оскільки саме вони можуть передати ту саму неповторну атмосферу Різдва.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...